Hakkımızda


Küçükçalık Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1999 yılında bir aile şirketi olarak kurulumuş, 2004 yılına kadar günümüzde  ayaktan tedavi diye de adlandırılan poliklinik hizmeti vermiştir.
2004 yılında Özal abc ilkyardım eğitim merkezi ile Konya'mızın Sağlık Bakanlığı onaylı ilk İLKYARDIM eğitim merkezini faaliyetlerimiz arasına aldık.  Halen ilkyardım eğitimi konusunda AB destekli projelerde ve ulusal firmalar nezlinde tercih edilen bir kaliteye sahip olmanın grurunu taşımaktayız

2009 yılında İlkyardım merkezimizin aktif faaliyetleri sonucunda Sağlık Bakanlığımızdan  EĞİTİCİ EĞİTİMİ merkezi olma yetkisini alıp eğitmen yetiştirerek sektöre katkıda bulunma şansını yakaladık.


Kurucumuz Dr. Adnan M KÜÇÜKÇALIK'ın 10 yıllık Ambulans, 112 ve acil tecrübesi ile ilk olarak bir Acil yardım ambulansı ile Konya Hava alanında sağlık hizmeti sunmaya başlayan firmamız

bu gün 6 Acil yardım Ambulansı ve 1 adet Hasta nakil ambulansı ile Konya ilinde hastalarımıza hizmet verirken 1 Ambulans ile  Kütahya Zafer hava alanının sağlık hizmeti tarafımızdan yürütülmektedir..

       2013 yılı itibari ile 6331 sayılı kanunun öngördüğü şekilde OSGB yetkimizi alarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde de faaliyet göstermekteyiz.