Covid-19 Pandemi
8 / 08 / 2020

Ülkemizinde etkilendiği Covid_19 pandemi döneminde, tüm önlemlerimizle  hizmete devam etekteyiz.  Şüpheli vaka  olsun yada olmasın, her hastamızdan sonra ambulansın gerekli dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta ve tek kullanımlık örtüler ile ikinci bir hastamızın teması tamamen engelenmektedir.   Personelimizin özellikle pandemi süreci ile ilgili gerekli eğitimleri verilmiş, Sağlanan kişisel koruyucu malzemeler ve dezenkfeksiyon süreçlerinde bilinçli olarak önlemleri almaları sağlanmıştır.   

Devamını oku

İnegöl Devlet Hastanesi Tarihi Ambulans Müzesi
15 / 02 / 2020

Şirketimiz tarafından restore edilerek saklanan 1954 Model Skoda Ambulans  İnegöel Devlet Hastanesi Türkiye TArihi Ambulans Müzasine sergilenmek üzere bağışlanmaıştır.  Başta Başhekim Dr. Hayrettin GÖÇMEN olmak üzere tüm hastane çalışanlarına emekleri için teşekkür ederiz. 

Devamını oku

Türkiye Taekwondo Şampiyonası
30 / 01 / 2019

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2019 Yılı Faaliyet Programında yer alan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 15-20 Ocak 2019 tarihlerinde,  Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 21-25 Ocak 2019 tarihleri arasında Konya'da yapıldı. bizleri gururlandıran Sporcularımızı tebrik ediyor, Küçükçalık  ekibi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyoruz  SEVDİKLERİNİZ EMANETİMİZ.

Devamını oku

Askerimizi uğurladık
7 / 01 / 2018

Ambulans servisimizin kıdemlisi Paramedik Murat Tunç Askerlik görevini yapmak üzere görevinden ayrılmıştır Kendisine Hayırlı teskereler diliyoruz.  Servisimizde olduğu gibi askerlik görevinide laiki ile yerine getireceğinden eminiz 

Devamını oku

GÜRPİLSAN Plastik işyerinde yangın tatbikatı
8 / 08 / 2017

OSGB yetkimiz dahilinde hizmet verdiğimiz Gürpilsan firmamızda İşyerlerinde acil durumlar hakkında yönetmelik kapsamında yangın tatbikatı başarı ile tamamlanmıştır. Gürpilsan firması yetkililerine hassasiytleri için teşşekür ederiz.

Devamını oku

Askerimizi Uğurladık
2 / 08 / 2017

Perosnelimiz Mehmet Akif GÖNÜL'ü davulu, kınası  ile vatani görevini yapmak üzere uğurladık. Kendisine hayırlı teskereler diliyoruz.

Devamını oku

Başsağlığı
8 / 06 / 2017

OSGB Hekimlerimizden Dr Selim Sıtkı YARKIN beyin babası vefaat etmiştir. Merhuma Allahdan rahmet, Selim bey ve ailesine sabırlar dileriz.

Devamını oku

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Ambulans Servisimizi Denetledi.
3 / 06 / 2017

Özel Ambulans Servisleri yönetmeliğine göre faaliyet gösteren servisimiz. her yıl iki sefer İl Sağlık Müdülüğü yetkililerince denetlenir. Abulaslarda bulundurulması gerekli ilaçlar, adetleri ile standart malzemeler ve çalışır olup olmadıkları, Medikal cihazların kalibrasyonları, ambulans snıfına göre uygun perosnel bulunup bulunmadğı denetlenir. 8 Mayıs 2017 tarihinde gerçeklştirlen denetimi herzaman olduğu gibi eksksiz olarak tamamladık Svdikleriniz Emanetimiz derken sorumluluklarımızın yükünüde taşıyoruz.

Devamını oku

Küçükçalık ailesi ifatarda buluştuk
2 / 06 / 2017

Mubarek Ramazan ayının bereketinde küçükçalık ailesi olarak  geleneksel iftarımızda buluştuk.

Devamını oku

Arte Cerrahi Hastanesi Anadolu Ligi Engel Atlama Müsabakası/
22 / 05 / 2015

6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleştirlen yarışlarda görev aldık. yarışmacılarımızı tebrik ediyoruz.  

Devamını oku